طراحی داخلی منزل مدرن برای خانواده 4 نفره

 

در این بخش طراحی داخلی آپارتمانی مدرن را مورد بررسی قرار خواهیم داد که توسط گروه طراحی Marcelo Rosset Arquitetura طراحی شده است. این آپارتمان در شهر سائوپائولو کشور برزیل قرار دارد. در طراحی داخلی این آپارتمان شاخصه هایی وجود دارد که در این بخش قصد بررسی آنها را داریم. شاخصه ی اول، قرار دادن نورگیر های بسیار خوب برای این آپارتمان است که نور روز را به خوبی به درون فضا منتقل می کند. پنجره های بزرگ سرتاسری را می توانید در فضای نشیمن ببینید. برای بررسی طراحی و دکوراسیون این آپارتمان با آذران پلاستيك همراه باشید.


 

شاخصه ی دیگر در طراحی داخلی این آپارتمان، تعادل گرما و انرژی در فضا است که با استفاده از آجر در فضای نشیمن به عنوان متریال گرم و مبلمان خاکستری رنگ به عنوان بخش سرد صورت گرفته است. همچنین می توان گفت در این آپارتمان از رنگ های خنثی به مراتب بیشتر استفاده شده است اما همچنین کوشیده شده است تا تعادل گرما و انرژی در فضا برقرار شود. نکته ی دیگری که در همین رابطه قابل ذکر است، استفاده از متریال های زیاد در فضا به جای استفاده از رنگ های زیاد در فضا می باشد.
در یک فضا با تم رنگی خنثی، استفاده از رنگ هایی متفاوت با کنتراست بالا مانند زرد اخرایی یا سبز فسفری، سبب جلب توجه خواهد شد. کاری که در این فضا نیز صورت گرفته است و دو میز به رنگ زرد اخرایی یکی در نشیمن و دیگری به عنوان میز تلویزیون، سبب ایجاد فضایی متفاوت شده اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


All Newsآذران پلاستیک با داشتن انواع مختلف سقف کاذب در سراسر ایران با نمایندگی های منحصر به فرد در خدمت عزیزان می باشد.