معماری پایدار: معماری و طراحی مجتمع مسکونی با پانل های خورشیدی و بام سبز

 

معماری پایدار این مجتمع توسط گروه بیگ در تایوان انجام شده است. بخشی از این مجتمع با زیربنای 1000 مترمربع قرار است مسکونی باشد و بخشی دیگر قرار است به مرکز سلامت سالمندان اختصاص یابد. پروژه با بام های سبز و دیوارهای شیشه ای سرتاسری که دارد، به نشانه ی شاخصی در منطقه تبدیل خواهد شد.

 

 

 

 

 

این مجتمع مسکونی در ساحل شرقی تایوان قرار دارد. این اواخر جوانان زیادی برای پیدا کردن کار به شهرهای بزرگ سواحل شرقی تایوان آمده اند. در این پروژه ارتباط ساختمان های مختلف از طریق راه های پیچ در پیچی که در سایت طراحی شده میسر خواهد شد. این مسیرهای پیچ در پیچ فضاهای عمومی مختلف از قبیل فروشگاهها، رستوران ها و مراکز درمانی را به یکدیگر متصل می کنند. این مجموعه قرار است که تا سال 2018 تکمیل شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


All News
In the shop counter, it is waiting for someone to rolex replica pick up, it will give it from winding, the rolex replica uk power of life, through the father's hand to the replica uk children's hands, the continuation of life information...... "A person's life must have a high-quality mechanical watches, not because of the brand's reputation, not to show off their money.آذران پلاستیک با داشتن انواع مختلف سقف کاذب در سراسر ایران با نمایندگی های منحصر به فرد در خدمت عزیزان می باشد.