طراحی داخلی خانه توسط استودیو Archlin

 

این آپارتمان در کشور تایوان قرار دارد و برای یک خانواده جوان که شامل یک زوج و کودک سه ساله آن ها می باشد طراحی شده است. این خانه توسط طراحان Archlin Studio اجرا شده است و به درخواست صاحبان خانه مبلمان برخی از فضاها مانند حمام و آشپزخانه ثابت مانده اند. وجود فضاهای ذخیره سازی مکرر از دیگر خواسته های این خانواده می باشد که با کمدهای سرتاسری از ورودی خانه تا انتها نشیمن این مساله حل شده است. 

 

 آینه قدی در ورودی خانه برای از بین بردن تکرار و یکنواخلی قرار گرفته است. راحتی و آسایش در خانه ایده اصلی و کانسپت طراحی می باشد. رنگ اصلی این خانه سفید است که با دو رنگ چوب و آبی به خوبی ترکیب شده و گرمایی خاصی را در نشیمن به وجود آورده اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 All News
In the shop counter, it is waiting for someone to rolex replica pick up, it will give it from winding, the rolex replica uk power of life, through the father's hand to the replica uk children's hands, the continuation of life information...... "A person's life must have a high-quality mechanical watches, not because of the brand's reputation, not to show off their money.آذران پلاستیک با داشتن انواع مختلف سقف کاذب در سراسر ایران با نمایندگی های منحصر به فرد در خدمت عزیزان می باشد.