دیوارپوش

دیوارپوش ام دی اف (MDF)

دیوارپوش ام دی اف (MDF)، با قطر 16 میلی متر، در طرح های راه راه، تایل و 3D با تنوع رنگ بسیار زیاد وجود دارد، و برای سطوح دیوارهای پیش ساخته، دیوارهای قدیمی و کهنه، دیوار با پوشش سنگ، سرامیک و کاشی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.  از مزایای دیوارپوش ام دی اف می توان به کنترل گرد و خاک و عایق بودن صدا اشاره کرد قیمت  .دیوارپوش ام دی اف به صورت مترمربعی مورد محاسبه قرار می گیرد. تنوع رنگ بندی در دیوارکوب های ام دی اف، سبب شده تا اکثر سلیقه ها را پاسخگو باشد و از این پوشش دیواری، در محیط های مسکونی (راه پله ها و لابی)، اداری، تجاری و فروشگاهی، استفاده می شود.

تاریخچه دیوارپوش پی وی سی

تاریخچه PVCpvc که مخفف کلمه پُلی ونیل کلراید می باشد، در مقام سومین محصول پلاستیکی است که بیشترین تولید را پس از پُلی اتیلن و پُلی پروپلین دارد.pvc در بسیاری از موارد در ساخت و ساز و تولید استفاده می شود . از مزایای این ماده، دوام بیشتر، قیمت ارزان تر و استفاده راحت تر می باشد. نرخ متوسط رشد سالانه 3.3%  استفاده از این محصول که در هشت سال گذشته دیده شده است، در آینده رو به افزایش است که تا نرخ 3.9% پیش بینی می گردد.از موارد استفاده این محصول پر کاربرد می توان به استفاده آن در صنایع پوشاک، اثاثیه لوازم داخلی ،عایق کابلهای الکتریکی و موارد ساختمانی و تزئیناتی می باشد.سقف کاذب و دیوارپوش PVC  از پرکاربردترین انواع سقف کاذب و دیوارپوش می باشد که در نمای داخلی ساختمان به کار می رود.   دیوار پوش سلولزی پتینه عايق حرارت و برودت قابليت شستشو (طبق دستورالعمل) قابليت طراحي در اشكال مختلف  تنوع نامحدود رنگي  صرفه اقتصادي  سرعت اجرايي بالا  عدم ترك خوردگي طول عمر بالا  كاهش بازتاب نور  كاهش رفلكس صدا  قابليت ترميم نداشتن بو و مواد فرّار عايق صوت  عايق رطوبت  مقاومت در برابر ضربه  مقاومت در برابر آتش  قابليت اجرا روي سطوح مختلف (گچ ، کاهگل ، گچ و خاک ، سیمان ، چوب ، رنگ ، شیشه ، کاشی وسرامیک) كاهش قابل تو...

تقسیم بندی دیوارپوش ها

دیوارپوش را نظر جنس می توان به موارد زیر تقسیم کرد1-ديوار پوش هاي چوبي2- ديوارپوش هاي سنگي3-ديوارپوش هاي سلولزي4-ديوارپوش هاي پی وی سی (PVC) از نظر نوع جنس می توان به موارد زیر اشاره کرد: 1-ديوار پوش هاي چوبي 2- ديوارپوش هاي سنگي 3-ديوارپوش هاي سلولزي 4-ديوارپوش هاي پی وی سی (PVC)

دیوارپوش چیست

یکی از بهترین مصالح برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و معماری داخلی می باشد، تنوع رنگی و طرح های زیبا از ویژگی های این محصولات می باشد که بدلیل دارا بودن ساختار پی وی سی در برابر رطوبت مقاوم بوده، برخی از مدل های تولیدی طرح های داخلی کانکس و پیش ساخته آن با اجراهای پی وی سی می باشد که در طرح های متنوع و زیبا می باشد. بخصوص برای تهیه کانکس جهت مناطق شرجی، استفاده از کانکس های با نما داخل از تعربف  دیوارپوش یکی از المان های زیبائی در دکوراسیون که باعث تغییرات چشمگیری در نمای منزل می شود،دیوارپوش یا دیوارکوب می گویند.دیوارپوش ها از مهمترین فاکتورهای دکوراسیون داخلی محسوب می شوند. توأم با آرامش را فراهم می آورند.ديوارپوش ها را مي توان به طور کلي به دو دسته ديوار پوش هاي خارجي و داخلي تقسيم کرد/
تصویر عنوان گروه توضیح بروزرسانی
دیوارپوش 1 دیوارپوش 1 دیوارپوش
1394/03/24
دیوارپوش دیوارپوش دیوارپوش
1394/03/24
دیوارپوش 5 دیوارپوش 5 دیوارپوش
1394/03/24
دیوارپوش 10 دیوارپوش 10 دیوارپوش
1394/03/24
دیوارپوش 9 دیوارپوش 9 دیوارپوش
1393/10/06
دیوارپوش 8 دیوارپوش 8 دیوارپوش
1393/10/06
دیوارپوش 7 دیوارپوش 7 دیوارپوش
1393/10/06
دیوارپوش 6 دیوارپوش 6 دیوارپوش
1393/10/06
دیوارپوش 4 دیوارپوش 4 دیوارپوش
1393/10/06
دیوارپوش 3 دیوارپوش 3 دیوارپوش
1393/10/06
دیوارپوش 2 دیوارپوش 2 دیوارپوش
1393/10/06آذران پلاستیک با داشتن انواع مختلف سقف کاذب در سراسر ایران با نمایندگی های منحصر به فرد در خدمت عزیزان می باشد.